+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37 126
+38 (066) 89 34 540
informflora24.com.ua

   

 

  Увесь колектив компанії Flora24.com.ua щиро вдячний Вам за те, що Ви обрали саме нашу службу доставки квітів! Дякуємо Вам за довіру та прихильність!

 

 

   Квітковий магазин Flora24.com.ua працює у галузі торгівлі квітами тривалий час і є найкращим сервісом з доставки квітів по всій Україні протягом останніх трьох років. Основним нашим пріоритетом в роботі є швидке та точне виконання Ваших замовлень. Наша компанія гарантує Вам свіжість квітів у букеті, адже їх ми отримуємо індивідуально під кожне замовлення. Чудові і дружні стосунки в нашому колективі забезпечують максимальне порозуміння між менеджерами та флористами, флористами та кур’єрами. Менеджери он-лайн магазину Flora24.com.ua завжди готові вислухати всі Ваші пропозиції та дати відповіді на будь-які запитання!


Компанія Flora24.com.ua користується послугами власної кур’єрської служби на території України, що гарантує точність та своєчасність доставки Вашого замовлення. 


Квіти, замовлені на нашому сайті, завжди будуть доставлені свіжими. У разі невідповідності букету Вашим вимогам, ми готові перевиконати доставку за наш рахунок.


Основна перевага нашої компанії – можливість миттєво оформити замовлення, навіть не виходячи з дому! Все, що Вам потрібно – телефон або комп’ютор та інтернет! Обирайте зручний для Вас спосіб оплати замовлення і вже через 2-3 години ми вручимо букет від Вашого імені дорогій Вашому серцю людині.