+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Житомир | (Житомирська область) 392++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
4 шт.

Замовлення і доставка квітів Житомир - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Житомир без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Житомир. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
636 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
450 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
426 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
450 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
425 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
507 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
532 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
556 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
657 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
594 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
634 грн.
   
троянда 9 шт., лента
491 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Житомир вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Квіти з доставкою: висловлення почуттів на відстані Живі квіти у подарунок ніколи не сприймаються як банальність. Навпаки, з якої б нагоди не дарувався букет квітів, він завжди сприймається людиною, яка його отримує, з радістю. Живі квіти – чудовий презент в одиночному варіанті і разом з іншими подарунками: незалежно від того, чи це буде автомобіль, парфуми, посуд чи сувенір. Свято чи просто важлива подія – квіти завжди доречні у якості подарунка. Утім, подарувати квіти можна і не чекаючи якихось особливих приводів, а просто на знак поваги, вдячності, захоплення чи кохання. Тим паче, що у наш стрімкий, активний час в багатьох містах України існує така чудова послуга, як доставка подарунків. Хочете надіслати родичці чи знайомій квіти, яка живе в Житомирі? Будь-якої пори року у нагоді стане доставка квітів Житомир, завдяки чому ви зможете проявити увагу до людини, навіть якщо знаходитесь за межами міста. Хоча послуга – доставка квітів в Житомирі – зручна, незалежно від місця перебування замовника, оскільки замовлення приймаються по телефону чи в онлайн-режимі цілодобово. Переваги сервісу з доставкою:
- можливість замовити доставку свіжого букета чи квіткового кошика, коли вам заманеться;
- завжди лише живі квіти. Адже інтернет-магазин не зберігає квіти на вітрині, як це роблять звичайні квіткові магазини чи кіоски, а букет створюється безпосередньо під конкретне замовлення клієнта;
- приваблива ціна. Завдяки відсутності величезної кількості посередників, замовлення і доставка букетів в Житомирі не є дорогим задоволенням для пересічного покупця і приємно втішить вартістю цих сервісних послуг. Висловити найкращі почуття легко – лише замовити квіти по Житомиру з доставкою до адресата.

Доставку квітів Житомир - (Житомирська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»